مدرسه پدیکور آرین

اولین مدرسه تخصصی پدیکور در ایران

درباره ما

مدرسه پدیکور آرین

اولین و تنها مدرسه رسمی پدیکور در سراسر کشور

تنها مدرسه پدیکور ایران
پخش ویدیو

آرین هستم، متولد 30 شهریور 1368
از سال 1388 وارد لاین ناخن شدم، اما چون در این زمینه استعداد نداشتم و نتونستم با این لاین ارتباط برقرار کنم به پیشنهاد یکی از دوستانم در زمینه پدیکور آموزش دیدم.

یک سال در یک سالن در بهار شیراز تهران پیش یک خانم ارمنی به اسم ترانست دستیار بودم و وظیفه‌ام حمل آب و آماده سازی مواد بود.

بعد از یک سال دستیاری موفق شدم در سالن نظارت ایتالیا در منطقه یک تهران مشغول بکار بشم.

بعد از گذراندن یک دوره خیلی ساده و پیش پا افتاده در ایتالیا، سال 1392 موفق شدم دوره تخصصی پدیکور ORLY را شروع کنم. این برند یکی از حرفه‌ای ترین برندهاست که محصولات آن فقط بر پایه سلامت پوست هست. در آن سال لاک ژل‌های این برند به تازگی وارد بازار ایران شده بود.

سال 1395 موفق شدم که شروع به آموزش اندوخته‌‎های خودم کنم.
در سال 2020 برای اولین بار با محصولات کمپانی Brazzcare آشنا شدم. بعد از یک سال کار کردن با محصولات این برند موفق شدم تا به‌عنوان سفیر این برند در خاورمیانه انتخاب بشم.

سال 2022 در دوره آنلاین مدرسه Kart که یک مدرسه تخصصی در زمینه دیابت هست شرکت کردم. در همان سال یک دوره آنلاین دیگر از مدرسه Russian-Manicure که به اسم Mozhzheri معروف هست را شرکت کردم، این مدرسه در دورگیری و مانیکور تخصص دارد. سال 2022 در دوره آموزشی دورگیری و لاک ژل مدرسه Glossnailstudio در کشور ترکیه شرکت کردم، لازم به ذکر است که این مدرسه دارای دو شعبه است.

در سال 2023 موفق شدم تا به‌عنوان دانشجوی دانشگاه Podo Pro Feet روسیه آخرین متد پدیکور و پودولوژی را آموزش ببینم. همچنان دانشجوی این دانشگاه هستم و داستان بروز شدن‌های من ادامه دارد…..