خدمات بروز

لاک ژل یا ژلیش ناخن پا

باکیفیت‌ترین خدمات را از ما در مدرسه پدیکور بخواهید

تنها مدرسه پدیکور ایران

احتمالا همه ما تا کنون با لاک ژل یا ژلیش ناخن آشنا شده ایم یا حداقل این کلمات به گوشمان خورده است. اما نکته اینجاست که تمام روش های کاشت ناخن و طراحی آن تنها مانیکور و آرایش ناخن های دست را در ذهن ما تداعی می کنند. در صورتی که تمام این روش ها برای ناخن های پا نیز کاربرد دارند. و شما می توانید برای زیباتر شدن و استحکام بیشتری ناخن های پای خود از روش هایی مانند ژلیش ناخن پا و انواع روش های کاشت و طراحی کمک بگیرید.

ژلیش ناخن پا چگونه انجام می شود؟ مراحل انواع مدل کاشت ژل ناخن پا

ژلیش ناخن پا یکی از روشخاص زیبای پدیکور است که طرفداران بسیاری دارد این مقاله با مراحل کاشت ژل ناخن پا مدلمختلف آن آشنا

طرح لاک ناخن پا که بسیار پرطرفدار است

زیبایی سلامتی ناخن‌پا نیز به اندازه ناخن‌دست مهم است به همین دلیل انواع کاشت ناخن پا، ژلیش ناخن پا، طرح ناخن پا لاک ناخن پا مدل‌ها رنگ‌های

ژلیش پا جدید

ژلیش پا این روزها در بین خانم ها طرفداران بسیاری پیدا کرده و بسیاری از آنها سعی می کنند با استفاده از مدل های جدید ژلیش پای جدید داشته باشند. شما میتوانید اگر طرف دار طراحی های ساده هستید از یک لاک ژل ساده کمک بگیرید. اما اگر میخواهید ژلیش پای شما زیبا و خاص دیده شود میتوانید از طراحی های مربوط به ژلیش پا استفاده کنید. برای این منظور فرنچ ناخن، امبره ناخن، طراحی ناخن مینیمال و طراحی ناخن با ژل عنکبوتی می تواند به عنوان طراحی های جدید ژلیش پا معرفی شود.

طراحی ناخن پا ۲۰۲۳

بسیاری از افراد زمانی که می خواهند کاشت ناخن انجام دهند تلاش می‌کنند تا با استفاده از طراحی ناخن جدید کاشت ناخن را انجام دهند. اگر می خواهید از طراحی های ۲۰۲۳ کمک بگیرید میتوانید به سراغ رنگ سال ۲۰۲۳ بروید. همانطور که میدانید رنگ سرخابی به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ معرفی شده است و بسیاری از افراد در کاشت ناخن خود از این رنگ استفاده می کنند. شما نیز میتوانید اگر قصد ژلیش ناخن پا دارید از این رنگ در طراحی ناخن پای خود استفاده کنید. بهتر است از فرنچ ناخن و طراحی ناخن بهاره در کنار رنگ سرخابی ای برای ژلیش ناخن پای خود استفاده کنید. استفاده از رنگ سرخابی در کنار رنگ سفید و ترکیب آمبره ناخن می تواند به زیبایی ژلیش پای شما کمک کند.