چرا به خدمات پدیکور نیاز داریم؟

بهترین خدمات را از ما بخواهید.

تنها مدرسه پدیکور ایران

خدمات پدیکور پا در اولین مدرسه تخصصی پدیکور ایران، مدرسه تخصصی پدیکور آرین زیر نظر متخصصان حرفه‌ای و با کیفیت عالی انجام می‌گیرد. پدیکور نوعی درمان آرایشی پا، ناخن‌های پا و مشابه مانیکور است. درواقع پدیکور با اهداق درمانی و زیبایی در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود. این روش در سراسر دنیا به ویژه در بین بانوان محبوب است. همانطور که می‌دانید تا سن 16 سالگی با رشد پوست جدید، پوست‌های قدیمی می‌ریزد و پوست‌های تازه جایگزین‌ آن‌ها می‌گردد. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید از سن 30 سالگی به بعد پوست‌های قدیمی ریزش نداشته و از این رو نیاز به لایه برداری خواهید داشت.

از طرفی یک انسان به طور معمول روزانه بین 8 تا 10 هزار قدم بر می‌دارد. از این رو رسیدگی به پا به عنوان قلب دوم ما، سیار مهم است. پاها به دلیل اینکه مدت زمان زیادی در کف و شرایط نامناسبی هستند، ممکن است دچار خشکی، ترک پوستی و .. شوند. پدیکور راه حلی مناسب برای سالم و جذاب نگه داشتن پاها به شمار می‌رود که ما در مدرسه تخصصی پدیکور آرین برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

فواید پدیکور

ممکن است بارها اصطلاح پدیکور به گوش شما خورده باشد و گمان کنید، پدیکور پا تنها در سوهان کشیدن ناخن‌ها و مرتب کردن آن‌ها خلاصه می‌شود. اما باید گفت این تصور کاملا اشتباه است. چراکه خدمات پدیکور پا فواید زیادی دارد و شامل مراحلی نظیر پاشویی، کوتاه کردن ناخن‌ها، کوتیکولاری، لایه برداری، ماساژ پا، لاک زدن ناخن‌ها و .. می‌گردد. در زیر به برخی از فواید خدمات پدیکور پا اشاره خواهیم کرد:پیشگیری از عفونت، بهبود گردش خون در پا، کمک به سلامت و رشد ناخن پا، بهبود سلامت روان، کمک به تشخیص مشکلات پا اشاره کرد. از نمونه خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره نمود؛